Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna dla niepełnosprawnych

Przetwarzam Twoją prośbę, proszę czekać ....

Additional Info

Numer telefonu000000000
Rodzaj pracyPełny etat
Rodzaj umowyUmowa o pracę

Dla tego klienta poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent w Dziale Finansowym – praca zdalna.

Podstawowe obowiązki:

• Windykacja telefoniczna (dzwonienie do klientów i przypominanie o płatnościach)
• aktualizacje baz danych klientów w kwestii danych kontaktowych,
• inne zadania wspierające pracę działu zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

• wykształcenie min średnie,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność obsługi komputera, znajomość programów – MS Office – Word, MS Office – Excel,
• odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
• umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole,
• skrupulatność i zaangażowanie w wykonywana pracę.

Oferujemy:

• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
• pracę zdalną,
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 730601173986a446

23 lutego 2021 09:51

19 dni, 6 godziny

Komentarze